Realizacja apartamentów w górach. Nowoczesne budynki rekreacji indywidualnej.

Data publikacji: 2023-10-03
Facebook
Twitter
LinkedIn
Udostępnij:
Data publikacji: 2023-10-03
Udostępnij:
Facebook
Twitter
LinkedIn

Nowa inwestycja turystyczna w górach. Chciałbyś zostać udziałowcem – skontaktuj się z nami.

Realizacja budowy zespołu budynków rekreacji indywidualnej z apartamentami przeznaczonymi pod turystykę i rekreację indywidualną. Apartamenty w zabudowie kontenerowej lub modułowej stalowej wraz z pełną infrastrukturą techniczną oraz wspólną częścią rekreacyjną.

INWESTOR

Obecny inwestor: ATE HOME WILCZEWSKA ADRIANA z siedzibą w Kątach Wrocławskich, ulica Bazyliowa 10/9, NIP: 8831779906, REGON: 022029860, firmę reprezentuje przedsiębiorca Wilczewska Adriana.

Poszukiwany nowy Inwestor/wspólnik.

Aktualnie dopełniamy ostatnie już formalności dot. realizacji przedsięwzięcia turystycznego pod nazwą „Kawa&Wino””, polegającego na wybudowaniu 1 budynku mieszkalnego z dwoma apartamentami oraz 6 budynków rekreacji indywidualnej wraz z pełną infrastrukturą, niezbędnymi instalacjami i urządzeniami technicznymi w Starej Łomnicy dz. nr 818/2, 818/3 i 818/4 w założonym terminie, budżecie oraz określenie możliwości regulowania zobowiązań przez Inwestora.

Kawa&Wino to harmonijny projekt kompleksowej osady turystyczno – wypoczynkowej położonej w Starej Łomnicy (6 km od miasta Polanica Zdrój), z widokiem bezpośrednio na Góry Bystrzyckie oraz w niedalekiej odległości od Masywu Śnieżnika. W ramach I i II etapu projektu powstanie jeden budynek jednorodzinny dwulokalowy z dwoma przestronnymi apartamentami wraz z antresolami oraz 6 budynków indywidualnej rekreacji z antresolami. Każdy budynek z pełną infrastrukturą zewnętrzną oraz prywatną, wydzieloną strefą zieloną przeznaczoną do wypoczynku i relaksu.

Lokalizacja inwestycji oraz planowane ekologiczne rozwiązania nie są przypadkowe. Wszystko zostało starannie i dokładnie przemyślane mając na uwagę lokalizację, obsługę, miejsce, idee miejsca. To będzie przytulny ale nowoczesny azyl dla pragnących aktywnego odpoczynku.